CZ

D

PL

 

 

 

 

  Pension VĚŽKA***Noclegi SzternberkCzechy

Ubytování v ČR => Šternberk Hotely, penziony a další ubytování v ČR

  NAŠE NABÍDKA

PENSION
má celkovou kapacitu 54 lůžek. Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven novým,moderním nábytkem,barevným televizním přijímačem a i vlastním sociálním zařízením – WC + sprchovým koutem. Recepce je pro Vás v provozu celých 24 hod.Zdarma poskytujeme WiFi připojení i úschovnu kol
pro ubytované hosty.Parkování vašeho vozidla / i nákladní a autobusy / je možné přímo u pensionu a rovněž zdarma.
Všechny ubytovací prostory jsou přísně nekuřácké a také ubytování se zvířetem v pensionu zásadně neakceptujeme !!

 

RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR
součástí kvalitních služeb a příjemného odpočinku u nás je přirozeně i bezvadná kuchyně.
Kapacita zdejší restaurace je až 80 míst, v našem jídelníčku jsou pokrmy typicky české kuchyně, rozhodnout se ale můžete i pro italskou pizzu, kterou Vám náš šéfkuchař osobně zhotoví podle vašeho přání a postaví ji před Vás voňavou a vytaženou přímo z naší specielní "Pizza pece". Celý náš "Jídelní lístek" najdete na Facebook VĚŽKA

Naše kavárna je pověstná především díky své výtečné italské kávě, ale nabízí Vám také stálý a široký výběr koktejlů dle vaší momentální chuti a nálady - a pro vaše děti tu pak máte, ještě navíc, k dispozici i dětský hrací koutek.
Provoz naší kavárny je pro Vás otevřen -nonstop- celých 24 hodin denně !!!

 

KONGRESY, SVATBY, RODINNÉ OSLAVY
Prosklená terasa je neoddělitelnou součástí restaurace, její kapacita je až 80 míst k sezení. Slouží zároveň jako salonek pro nejrůznější akce - kongresy, firemní školení,oslavy a pod. Častými jsou zde především rodinné oslavy, večírky, svatby, rauty, promoce, abiturientské srazy a to vše včetně kompletního zajištění veškerého zázemí- od příjemného ubytování, přes slavnostní tabuli nebo rautový stůl - pro více fotografií viz také na Facebook VĚŽKA.

Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule

V souvislosti s případným výletem za poznáním města Šternberka, vaším kulturním vyžitím, návštěvou hudební produkce či jiným způsobem trávení vašeho času, lze k vaší návštěvě doporučit také i multifunkční zařízení "Pálava", přímo v centru města - viz i na MUSIC CLUB PÁLAVA.

Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule