CZ

D

PL

 

 

 

 

 

  počítadlo.abz.cz

  NAŠE NABÍDKA

HOTEL
má celkovou kapacitu 54 lůžek. Ubytování nabízíme ve 2L, 3L a 4L pokojích. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, částečně i barevným televizním přijímačem nebo ledničkou a všechny pokoje mají i vlastní sociální zařízení – WC + sprchový kout. Zdarma poskytujeme WiFi připojení i úschovnu kol pro ubytované hosty.
Parkování vašeho vozidla / i nákladní a autobusy / je možné přímo u pensionu a rovněž zdarma.
Všechny ubytovací prostory jsou přísně nekuřácké a ubytování se zvířetem v pensionu také zásadně neakceptujeme !!

 

RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR
součástí kvalitních služeb a příjemného odpočinku u nás je přirozeně i bezvadná kuchyně.
Kapacita zdejší restaurace je až 80 míst, v našem jídelníčku jsou pokrmy typicky české kuchyně, rozhodnout se ale můžete i pro italskou pizzu, kterou Vám náš šéfkuchař osobně zhotoví podle vašeho přání a postaví ji před Vás voňavou a vytaženou přímo z naší specielní "Pizza pece". Celý náš "Jídelní lístek" najdete na Facebook VĚŽKA

Naše kavárna je pověstná především díky své výtečné italské kávě, ale nabízí Vám také stálý a široký výběr koktejlů dle vaší momentální chuti a nálady - a pro vaše děti tu pak máte, ještě navíc, k dispozici i dětský hrací koutek.
Provoz je opět plně zahájen, ale jen omezeně otevřen!!

 

KONGRESY, SVATBY, RODINNÉ OSLAVY
Prosklená terasa je neoddělitelnou součástí restaurace, její kapacita je až 80 míst k sezení. Slouží zároveň jako salonek pro nejrůznější akce - kongresy, firemní školení,oslavy a pod. Častými jsou zde především rodinné oslavy, večírky, svatby, rauty, promoce, abiturientské srazy a to vše včetně kompletního zajištění veškerého zázemí- od příjemného ubytování, přes slavnostní tabuli nebo rautový stůl - pro více fotografií viz také na Facebook VĚŽKA.

Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule

V souvislosti s případným výletem za poznáním města Šternberka, vaším kulturním vyžitím, návštěvou hudební produkce či jiným způsobem trávení vašeho času, lze k vaší návštěvě doporučit také i multifunkční zařízení "Pálava", přímo v centru města - viz zde na Cafe@PartyClub PÁLAVA.

Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule Svatební tabule