CZ

D

PL

 

 

 

 

 

  počítadlo.abz.cz

 CENÍK SLUŽEB a UBYTOVACÍ ŘÁD pensionu VĚŽKA

Ceník služeb a ubytovací řád zakládá vzájemné smluvní ujednání - v souladu se zákonem č.89/2012 Sb. v platném znění, které host provedením své platby bere na vědomí, stvrzuje a bez dalších výhrad s ním souhlasí.

CENY UBYTOVÁNÍ

600,- Kč osoba/noc ( bez snídaně a při plně obsazeném pokoji )
720,- Kč osoba/noc ( se snídaní a při plně obsazeném pokoji )
850,- Kč osoba/noc ( s polopenzí a při plně obsazeném pokoji )

Ceny za ubytování i stravování jsou uvedeny již včetně DPH, ale bez obecního poplatku 10,-Kč/osoba/den. Cenu za ubytování platí host vždy při příjezdu / rovněž ev.zálohová FA musí být uhrazena vždy do příjezdu hosta / a současně je i povinnen předložit platný osobní doklad - a to výhradně OP nebo PAS. Při hosty neúplném obsazení pokoje účtujeme za neobsazené lůžko +150,- Kč/noc /přistýlkami pension nedisponuje/. V termínech automobilových závodů / Ecce Homo aj. / platí fixní cena za pokoj/noc - 2L pokoj 2.160,-Kč, 3L pokoj 3.240,-Kč, 4L pokoj 4.320,-Kč - tyto ceny již zahrnují snídani a DPH, ale nezahrnují místní obecní poplatek. V těchto termínech ubytováváme min. na 2 noci a vyžadujeme také platbu celé vaší rezervace uhradit vždy předem ! Pobyt řádně neubytovaných osob není na pokojích zásadně povolen, rovněž tak používání vlastních varných nebo topných el.těles hosty !!! Také ubytování se zvířetem v pensionu zásadně neakceptujeme !

Check-in / příjezd od / ..: 14.00 hod.
Check-out / odjezd do / : 10.00 hod. , Check-out Sunday / neděle-odjezd do / : 12.00 hod.

CENY STRAVOVÁNÍ

snídaně - 120,- Kč
snídaně dětská - 100,- Kč
polopenze - 250,- Kč
polopenze dětská - 210,- Kč

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

FKSP

Při úhradě Vašeho pobytu přes fond FKSP a pod. je třeba nám předem předložit písemnou objednávku od Vašeho zaměstnavatele ( nebo i jiného plátce faktury) s jeho přesnými fakturačními údaji, s daty Vašeho pobytu, jménem klienta a rozsahem jeho vlastní úhrady . Následně pak vystavíme Vašemu zaměstnavateli fakturu na požadovaný pobyt a po její úhradě Vám zašleme ubytovací poukaz.

SMLUVNÍ STORNO PODMÍNKY VÁMI OBJEDNANÉ REZERVACE:

25% z ceny ubytování-při stornu 30.- 22. den před příjezdem
50% z ceny ubytování-při stornu 21.- 8. den před příjezdem
85% z ceny ubytování-při stornu 7.- 1. den před příjezdem
100% z ceny ubytování-při neubytování se v den rezervace nebo dřívějším odjezdu

Pokoje jsou pro Vás při telef.objednávce pevně rezervovány pouze do 17.00 hod. Pozdější příjezd je proto vhodné nám závazně potvrdit vaším emailem . Tento cenový a ubytovací řád je platný a účinný od 1.1.2020.